Shell Spirax S4 TX 10W-40 je syntetický univerzální celoroční olej třídy STOU (Super Tractor Oil Universal), který je speciálně určen pro zemědělskou techniku a lesní stroje.

Specifikace SAE/ISO: SAE 10W-40
Specifikace API/ISO: API GL-4
Specifikace ACEA/DIN:
Specifikace výrobce: CCMC D-4, API CF-4 / SF, MASSEY-FERGUSON MF M1139, M1144, JOHN DEERE JDM J27, CATERPILLAR CAT TO-2, ZF TE-ML 06B, 06D, 06F, 06N, 07B

Cena: 2 973 Kč (vč. DPH 21%)
Cena bez DPH: 2 456,70 Kč

Skladem

Popis produktu
Shell Spirax S4 TX 10W-40 je syntetický univerzální celoroční olej třídy STOU (Super Tractor Oil Universal), který je speciálně určen pro zemědělskou techniku a lesní stroje. Je vhodný jako motorový olej pro přeplňované i atmosférické naftové a benzínové motory. Díky své univerzálnosti je rovněž doporučován jako převodový olej pro manuální převodovky, které mohou být řazeny i pod zatížením. Dále je tento olej vhodný do rozvodovek, převodovek vývodového hřídele, pro hydraulické systémy atd. Třecí charakteristika oleje je upravena tak, aby mohl být použit ve společných systémech ozubených převodů, hydraulických ovládacích a regulačních okruhů a mokrých brzd. Shell Spirax S4 TX vyniká vysokou oxidační stabilitou, výbornými studenými starty, protikorozní ochranou. Díky své univerzálnosti je optimálním mazivem pro majitele smíšeného vozového parku, a zároveň umožňuje maximálně snížit požadavky na skladové hospodářství.

Alternativní produkty